ПАРТНЕРЫ
ПАРТНЕРЫ
ПАРТНЕРЫ
ПАРТНЕРЫ
ПАРТНЕРЫ
ПАРТНЕРЫ
ЩЕЛКОВО
ПАРТНЕРЫ
ПАРТНЕРЫ
ДрипФерт
ПАРТНЕРЫ

Погода

Новые публикации:

Для чего нужна десикация?

Десиканты – химические вещества, вызывающие обезвоживание тканей растений и применяемые для их подсушивания...

Трихограмма паразитирует в яйцах 215 видов насекомых. Она охотно поселяется в яйцах вредных видов совок, кукурузного и...

На юге Украины орошение всегда было гарантом устойчивого сельскохозяйственного производства, а в последние десятилетия на фоне увеличения...

Роль біодеструктора стерні у формуванні мікробного ценозу та відтворенні родючості грунту

Стан ґрунту — це не тільки агрохімічна...

Фотогалерея

Ми – серед лідерів галузі

Ми – серед лідерів галузі

20 грудня 2012 року в конгрес-холі Торгово-промислової палати відбудеться щорічна офіційна церемонія нагородження лідерів Національного бізнес-рейтингу, а також буде проведено Агропромисловий форум та урочисту церемонію нагородження Лідерів економіки України за даними Національного агропромислового рейтингу. Будуть відзначені кращі серед найкращих - справжні лідери та професіонали галузей, найвпливовіші та найавторитетніші діячі у сфері економіки України.

На церемонії будуть відзначені лідери серед підприємств як державної так і комунальної форм власності, а також лідери Національного бізнес-рейтингу серед підприємств усіх форм власності. Високим званням «Почесний працівник сільського господарства» зі врученням ордену «Пошана України», медаллю «Лідер галузі» та Національним сертифікатом будуть нагороджені керівники підприємств та юридичні особи, які посіли лідируючі місця в Національному Агропромисловому рейтингу за офіційними даними Державної статистики України.

Унікальність значення підприємницького потенціалу полягає в тому, що саме завдяки йому приходять у взаємодію різні економічні ресурси — праця, капітал, земля, наука. Ініціатива, ризик і уміння підприємців, помножені на ринкові стимули, дають можливість їм із максимальною ефективністю використовувати наявні та знаходити нові економічні ресурси, стимулювати економічне зростання.

Нагородами «Професіонал галузі» та «Лідер галузі» нагороджуються керівники підприємств та юридичні особи, які посіли з 1 по 50 місце у своєму виді економічної діяльності за офіційними даними Державної статистики згідно з КВЕД. Вони посідають місця лідерів за чотирма основними критеріями оцінювання: обсяг реалізованої продукції, чистий прибуток, продуктивність праці та заробітна плата. І слід зазначити, що в українських підприємств досить гідні показники, які мають всі шанси досягти світового рівня в майбутньому.

Раді повідомити, що у 2012 році наше підприємство посіло почесне 43 місце Всеукраїнського рейтингу та було представлене до нагородження Почесною відзнакою "Лідер галузі 2012", "Національним сертифікатом" та пам'ятною медаллю "Лідер галузі 2012". Наш керівник, Петько Ігор Володимирович, представлений до нагородження орденом "За заслуги перед Вітчизною", а двоє наших співробітників – до нагородження медалями "За трудові заслуги".

Це ще раз доводить, що ми маємо науково-технічний, інтелектуальний потенціал і висококваліфіковану робочу силу, що є визначальним у системі сучасного виробництва.

Ми продовжуємо працювати задля підтвердження того факту, що підприємницька діяльність є рушійною силою суспільного прогресу, розвитку продуктивних сил.

З гордістю вітаємо наших співробітників, партнерів та споживачів, бажаємо подальших трудових звершень, високих досягнень та врожаїв!

Joomla SEF URLs by Artio